Joomla! Türkçe Eğitim ve Destek

"Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması milli hissin inkişafında başlıca müessirdir. Türk dili dillerin en zenginlerindendir; yeter ki bu dil şuurla işlensin."

Mustafa Kemal Atatürk

Buradasınız:  Anasayfa Hakkında Sitemiz Hakkında
Sitemiz Hakkında PDF Yazdır e-Posta

Sitemiz hakkında Joomla! Türkçe Eğitim ve Destek sitesi Türkçe Joomla! kullanıcıları için güncel dil dosyalarını sunmak ve rehberler/klavuzlar ile her seviyede Joomla! kullanıcısına, Türkçe eğitim ve destek vermek amacıyla kurulmuştur.

jt.gen.tr tarafından yazılan ve yayınlanan eklentiler için sitemizden destek verilmektedir.

Sitemizde yayınlanan makaleler, rehberler ve kitaplar Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License ile lisanslıdır. Kaynağı belirtilen haberler ve makaleler ilgili sitelere ve/veya yazarlarına aittir. Haberlerimizde, makalelerimizde ve diğer içerik öğelerimizde yayınlanan resimler aksi belirtilmedikçe Public Domain ve Royalty Free kaynaklıdır. Rehberlerimizde ve kılavuzlarımızda kullanılan ekran görüntüleri ve resimler jt.gen.tr sitesine ait olup, değiştirilemez ve kaynağı belirtilmediği sürece kullanılamaz.

Joomla! Türkçe Eğitim ve Destek sitesi jt.gen.tr gönüllü hizmet vermekte olup herhangi bir ticari amacı yoktur.


Sitemizden daha çok faydalanın! Sitemizden daha çok faydalanın!
Joomla! Türkçe Eğitim ve Destek sitesi JT.gen.tr bir çok alanda ziyaretçilerine bilgi ve hizmet sunmaktadır. Sayfanın üst kısmında yer alan ana menüyü kullanarak Joomla! ve eklentilerinin Türkçe dil dosyalarına/kurulum paketlerine erişebilirsiniz. Ayrıca rehberler, makaleler, sık sorulan sorular gibi sıkça okunan bölümlere de yine ana menüden kolayca erişebilirsiniz. Sayfalarımızın sağ, sol ve altbilgi konumlarında birçok kısayol bulunmaktadır. Bu kısayolları kullanarak ulaşmak istediğiniz sayfalara hızla erişebilirsiniz.


Dosya indirirken... Dosya indirirken...
Sitemizden dosya indirirken herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için ilgili bağlantıları tıklatmaya özen gösteriniz. Örneğin: Dosyaları indirmek için makalelerde yer alan ...indirmek için burayı tıklatınız.... bağlantılarını kullanınız.
Çok sayıda ziyaretçinin eş zamanda dosya indirme işlemini başlatmaları durumunda, dosya indirme işlemi yavaşlayabilir. Bu durumda indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyebilir ya da daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.


Destek almak için... Destek almak için...
JT.gen.tr olarak sizlere yazılı ve sesli destek sunmaktayız. Eğer rehberlerimizde, kılavuzlarımızda, eğitim ve bilgilendirme belgelerimizde aradığınız konu ile ilgili bir bilgiye ulaşamazsanız, Yardım menüsü altında yer alan geri besleme ve destek seçeneklerini kullanarak, sorularınızı bize iletiniz. Joomla! ve/veya (JT tarafından hazırlanan) eklentiler ile ilgili sorularınız, mümkün olan en kısa sürede cevaplanarak e-Posta adresinize gönderilir ve/veya sitemizde yayınlanır.


JT takımına katılmak için... JT takımına katılmak için...
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. JT şu takımlardan oluşmaktadır:

  • Joomla! çeviri takımı
  • Eklenti çeviri takımı
  • Eklenti geliştirme takımı
  • JT.gen.tr yazar takımı
Bu takımlardan herhangi birini katılmak için Yardım menüsü altında yer alan Destek öğesini tıklatınız. İletişim formunda katılmak istediğiniz takımı belirtiniz ve kendiniz ile ilgili bilgi veriniz.